Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kolejny nieuchwytny cel w grze Hitman już od 13 stycznia

Misja w Kolorado.

Deweloperzy ze studia IO Interactive poinformowali, że nowy nieuchwytny cel w grze Hitman zostanie udostępniony w piątek, 13 stycznia.

Zadaniem graczy będzie wyeliminowanie Richarda M. Foremana na terenie bazy w Kolorado. Ponadto, 47 będzie musiał wykraść ważne dokumenty.

Misje związane z nieuchwytnymi celami nie są powiązane z głównym wątkiem, ale pojawiają się w grze regularnie od premiery pierwszego epizodu.

Gracze mają zawsze ograniczony czas na wykonanie wyzwania - to zazwyczaj 7 dni. Różne elementy lokacji mogą być nieco zmienione, a główny cel nigdy nie jest oznaczony na mapie.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Co więcej, porażka jest niedopuszczalna. Zadanie można zresetować zanim je ukończymy, ale jeżeli 47 zginie lub cel ucieknie, nie mamy szans na powtórne podejście.

Za zlikwidowanie nieuchwytnego celu w każdej lokacji, gracze otrzymują dodatkowe stroje dla bohatera. Dodatkowe nagrody czekają na tych, którym uda się wykonać wiele misji z dobrym wynikiem punktowym.

Pierwszy sezon Hitmana jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One w dystrybucji cyfrowej. Wersja pudełkowe trafi do sprzedaży 31 stycznia.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły