Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kickstarter: Zbiórka na rzecz Project Phoenix zakończona powodzeniem

Zebrano ponad milion dolarów.

Na Kickstarterze zakończyła się zbiórka pieniędzy na japońskie RPG Project Phoenix. Razem z wpłatami na PayPalu udało się pozyskać ponad milion dolarów i odblokować kilka celów dodatkowych.

Dzięki nadprogramowym funduszom twórcom uda się podwoić ilość bohaterów i modeli potworów. Otrzymamy też więcej muzyki. W grze pojawi się system kreacji postaci oraz dokładniej zbudowane miasta. Dzięki uzyskaniu 1,025 mln deweloperzy wprowadzą otwarty świat do eksploracji oraz możliwość walki „wewnątrz Krakena”, cokolwiek to oznacza.

Nowy tytuł to „drużynowa strategia, rozgrywająca się w czasie rzeczywistym, połączona z elementami japońskich RPG, tworzona przez czołowych twórców ze wschodu i z zachodu, z doświadczeniem zebranym przy pracach nad wieloma hitami” - napisano na Kickstarterze.

Premierę Project Phoenix zaplanowano wstępnie na połowę 2015 roku. Wśród platform docelowych wymienia się PC, Mac, Linux, iOS i Android, PlayStation 4 i PS Vita.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze