Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Kevin sam w domu” nie tylko w Polsacie, ale i w grze Hitman

Opublikowano nową misję.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Hitman wzbogaci się o nową, darmową misję - Holiday Hoarders. Świąteczny scenariusz opowiada o mordowaniu złodziei prezentów.

Niewielu graczy spodziewało się jednak, że otrzymamy tak wyraźne nawiązania do klasycznej produkcji „Kevin sam w domu”, a nawet swego rodzaju sequel filmu.

Harry i Marv znowu w akcji

Już imiona dwóch złoczyńców przypominają o parze pechowych złoczyńców, których torturował Kevin: dwa cele do wyeliminowania to Harry „Smokey” Bognato oraz Marv „Slick” Gonif. Niestety, silnik przygotowany przez Io-Interactive nie radzi sobie najwyraźniej z modelami postaci w stylu Joe Pesciego.

Jest też opis fabuły: „obywatele z Ameryki mieszkają teraz w Paryżu, zmuszeni do przeprowadzki po serii nieudanych włamań oraz związanej z nimi przemocą”.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Uważni widzowie Polsatu w okresie świątecznym pamiętają zapewne, że imiona rabusiów z filmu - Harry Lime i Marv Merchants - są nieco inne, ale nawiązanie jest oczywiste.

Akcja scenariusza toczy się na terenie pokazu mody w Paryżu. Lokacja została dostosowana do zimowego okresu, z wszechobecnym śniegiem, choinkami, dekoracjami i pudłami z podarkami.

Misja dostępna jest darmo na wszystkich platformach sprzętowych. Twórcy gry apelują jednocześnie o wpłaty na konta organizacji charytatywnej World Cancer Research Fund.

Warto przypomnieć, że do 18 grudnia w Sapienzie znaleźć można kolejny nieuchwytny cel. Następne zadanie tego typu odbędzie się w Bangkoku, w okresie 26-31 grudnia.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze