Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Keanu Reeves jako Ghost Rider? To jego wymarzona rola w MCU

Chociaż nie będzie to takie proste.

Keanu Reeves, gwiazda serii „John Wick” i „Matrix”, od dawna jest przymierzany do roli superbohatera w świecie MCU. Teraz przyznał, że mógłby się wcielić w „Ghost Ridera”. Pamiętajmy jednak, że ta postać nie pojawiła się jeszcze w uniwersum filmów Marvela, a do jej zagrania zgłaszają się mocni kandydaci.

Aktor niewiele mówi o tym, jakie propozycje składała mu wytwórnia przez ostatnie lata. Ostatnio jednak zapytany o to, jakim bohaterem chciałby się stać 10-letni Keanu, odpowiedział jednoznacznie. - Myślę, że 10-letni Reeves prawdopodobnie chciałby być Ghost Riderem - wyjawił w trakcie programu „Jimmy Kimmel Live”.

Realizacja marzenia nie będzie taka prosta, ponieważ artysta ma świetnych konkurentów do tej roli. Dotychczasowo w tę postać wcielał się Nicolas Cage. Natomiast w ciągu kilku ostatnich lat chęć zagrania płonącego motocyklisty wyrazili Norman Reedus, znany z serialu „The Walking Dead” i Ryan Gosling, który wystąpił w filmach „Blade Runner 2049” czy „Gray Man”.

Reeves nie ukrywa, że jest fanem produkcji Marvel Studios. - Sądzę, że sposób, w jaki się rozwinęły i czym są, jest naprawdę spektakularny i byłoby wspaniale być tego częścią - stwierdził.

Oferty dla aktora z pewnością się pojawiają, ponieważ Kevin Feige, prezes Marvela, od 2019 roku mówi, że szuka właściwej ścieżki, która pozwoliłaby włączyć Reevesa do świata MCU.

O autorze
Komentarze