Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Jurassic Park odtworzony za pomocą Source Engine

Film prezentujący postępy prac.

Grupa twórców modyfikacji opublikowała film z Jurassic Life - projektu, który wiernie odwzorowuje scenerie i klimat produkcji Stevena Spielberga z 1993 roku.

Do stworzenia adaptacji posłużył silnik Source, znany lepiej z gier Valve, takich jak Half-Life 2 czy Portal 2. Twórcy modyfikacji udowodnili, że technologia, która zadebiutowała w 2004 roku wciąż potrafi wygenerować świetnie wyglądające krajobrazy.

Gracz wciela się w Roberta Muldoona, eksperta od zabezpieczeń. Bohater trafia na wyspę, by przetestować protokoły i sprawdzić czy wszystko działa jak należy. Twórcy nie mają zamiaru skopiować fabuły z filmu, lecz wykorzystają wiele wątków znanych z kinowych ekranów dla wzbogacenia opowiadanej historii.

Nie znamy daty wydania gotowej wersji modyfikacji. Na oficjalnej stronie projektu można znaleźć wczesną wersję pierwszego rozdziału.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze