Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

John Wick sprząta wioskę w Resident Evil 4. Fanowskie wideo, które warto zobaczyć

Aż chciałoby się zobaczyć takie DLC.

Tym razem mamy dla was coś lżejszego - kolejny genialny mashup gry i filmu, który może wywołać uśmiech na twarzy. Przenieśmy się na chwile do alternatywnej rzeczywistości i wyobraźmy sobie Resident Evil 4 Remake z Keanu Reevesem w roli głównej.

Nowa wersja kultowego Resident Evil 4 zadebiutowała w marcu tego roku, ale od tego czasu twórcy nie rozpieszczają nas nową zawartością. Co prawda powstaje aktualizacja dedykowana goglom PS VR2, w kwietniu wydano darmowy dodatek ze zręcznościowym trybem The Mercenaries, a także spekuluje się o powrocie scenariusza Ady Wong w formie szerszego DLC, ale chwilowo można odnieść wrażenie, że w temacie niewiele się dzieje.

Fani produkcji Capcomu nie spoczywają jednak na laurach, a rysunki z Mysz-Ashley wcale nie były szczytem ich kreatywności. Dzięki pracy użytkownika eli_handle_b.wav możemy zobaczyć, jak mógłby wyglądać dodatek łączący świat Resident Evil 4 Remake z postacią Johna Wicka. Co więcej, film można obejrzeć z polskimi napisami.

Już od pierwszych scen, w których zabójca grany przez Keanu Reevesa wyciąga spod podłogi broń ukrytą w charakterystycznej walizce rodem z gry czuć, że twórca filmu jest wielkim fanem zarówno „Johna Wicka”, jak i horrorów Capcomu. Później robi się tylko lepiej, a wszystkie ujęcia są ze sobą idealnie połączone. Krótki materiał może robić wrażenie.

To nie jedyna tego typu produkcja na kanale eli_handle_b․wav, a zabawnych i często imponujących przeróbek znajdziemy tam całe multum. Od Adama Sandlera w God of War po Jima Carreya w Cyberpunku 2077, każdy film trzyma wysoki poziom i jest zrobiony z sercem oraz pomysłem. Nie jest to też pierwszy mashup z wykorzystaniem scen z Resident Evil 4 - wcześniej mogliśmy zobaczyć też świetną przeróbkę z Boratem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Resident Evil 4 Remake

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze