Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„John Wick 4” na nowym zwiastunie. Zapowiada się efektowne widowisko

Baba Yaga powraca.

Wytwórnia Lionsgame Movies zaprezentowała finałowy zwiastun nadchodzącego filmu „John Wick: Chapter 4”. Już sama zapowiedź wypełniona jest efektownymi scenami walki, zatem możemy liczyć na nie lada widowisko. Produkcja zadebiutuje w kinach 24 marca.

Fabuła stanowi bezpośrednią kontynuację wątków z trzeciej odsłony cyklu. „John Wick odkrywa sposób na pokonanie zabójców Wysokiego Stołu. Zanim odzyska wolność, musi przeciwstawić się nowemu wrogowi i jego potężnym sojusznikom na całym świecie, a także siłom, które zmieniają starych przyjaciół w śmiertelnych wrogów” - czytamy w opisie zwiastuna.

Na trailerze widzimy sceny walki między innymi na dyskotece, na dachu azjatyckiego wieżowca, na pustyni, a nawet pośrodku ruchliwego skrzyżowania. Można więc się spodziewać, że będzie to prawdziwy „film drogi”, ukazujący podróż głównego bohatera po całym świecie. Materiał można zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy, że niedawno twórcy ujawnili, że czwarta część sagi będzie jednocześnie najdłuższą, a cały seans potrwa niemal trzy godziny. Wszystko ze względu na częste i bardzo rozbudowane sceny walki. „Wiele osób idzie do kina na tego typu produkcje, aby czerpać rozrywkę ze spektakularnych sekwencji. Tym razem naprawdę sporo osób będzie chciało dorwać Wicka” - powiedział niedawno w wywiadzie Keanu Reeves.

Na ekranie nie zabraknie też gwiazdorskiej obsady. Oprócz Reevesa, zobaczymy także między innymi Laurence’a Fishbourne’a („Matrix”), Donnie’ego Yena (trylogia „Ip Man”), Billa Skarsgarda („To”), Hiroyuki Sanadę („Avengers: Koniec gry”) oraz Lance’a Reddicka („Godzilla vs. Kong”).

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze