Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Joel z gry pojawił się w zwiastunie nowego odcinka „The Last of Us”

Chodzi o aktora Troya Bakera.

W sieci pojawił się zwiastun nadchodzącego odcinka serialu „The Last of Us”. Fani gry z pewnością ucieszą się na wieść, że w kolejnym epizodzie pojawi się aktor użyczający głosu postaci Joela w produkcji Naughty Dog.

Choć w serialu w rolę Joela wciela się Pedro Pascal znany z „The Mandalorian” czy „Gry o Tron”, to w grach postać ta przemawiała głosem Troya Bakera. Trailer przedostatniego odcinka pod tytułem „When We Are in Need” zdradza, że lubiany aktor pojawi się gościnnie w produkcji HBO.

Troy Baker zagra jednego z członków zagadkowej grupy, na którą trafia Ellie po tym, jak samotnie wyruszyła na polowanie w zaśnieżonym lesie. Przywódca grupy, David, twierdzi, że Ellie powinna do nich dołączyć, jeśli chce przeżyć. Tymczasem myśliwy James - bo tak nazywa się postać grana w serialu przez aktora z gry The Last of Us - zdaje się nie być zachwycony pojawieniem się „kolejnej gęby do wykarmienia” i sugeruje porzucenie dziewczynki.

Na razie nie wiemy wiele na temat kierunku, w jakim rozwinie się serialowa historia, jednak najwyraźniej w ósmym odcinku nie zabraknie emocjonujących momentów. Zwiastun pokazuje strzelaniny, pożar, ucieczkę Ellie na koniu czy wspomnianego wyżej Davida ostrzegającego młodą bohaterkę przed śmiertelnym niebezpieczeństwem i oferującego jej ochronę (w nieco złowieszczy sposób).

Do końca pierwszego sezonu „The Last of Us” pozostały już tylko dwa odcinki, a zapowiadane „When We Are in Need” jest przedostatnim. Jak potoczą się dalsze losy Ellie i Joela, a także jaką rolę w ich historii odegra postać grana przez Troya Bakera? Dowiemy się tego już w najbliższy poniedziałek - 6 marca.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Last of Us

PS3

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze