Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pedro Pascal bije się na miotły na zakulisowych zdjęciach z „The Last of Us”

Serialowy Joel błyszczy także poza kamerą.

Bella Ramsey, wcielająca się w postać Ellie, udostępniła zdjęcia z planu serialu „The Last of Us”, dostępnego na HBO Max. Ujęcia, na których głównie błyszczy Pedro Pascal, pochodzą z piątego i szóstego odcinka produkcji.

Na fotografiach możemy zobaczyć między innymi widowiskowe krajobrazy w postaci kanadyjskich prerii czy charakterystyczną stodołę zlokalizowaną w osadzie Jackson. Trzeba jednak przyznać, że bohaterem zakulisowych materiałów jest Pascal, czyli odtwórca roli Joela.

Aktor na jednym ze zdjęć mierzy się w żartobliwym pojedynku na miotły z osobą z ekipy realizacyjnej, co tylko utwierdza widzów w przekonaniu, że na planie panowała świetna atmosfera. Natomiast już na kolejnej fotografii widzimy artystę na kilka sekund przed nagraniami do jednej z najbardziej emocjonujących scen szóstego odcinka.

Przypomnijmy, że wczoraj zadebiutował już siódmy epizod „The Last of Us”, przedstawiający wydarzenia znane z dodatku Left Behind do pierwszej części gry, włącznie z pewnym ważnym momentem pod koniec. Co ciekawe, nie wszyscy mogli go zobaczyć. Włodarze OSN+, pochodzącej z Dubaju platformy streamingowej, operującej na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej, wycięli fragment z pocałunkiem Ellie i Riley.

O autorze
Komentarze