Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Immortals of Aveum ozłocone. „Magiczny Doom” gotowy na premierę

Koniec opóźnień.

Deweloperzy z Ascendant Studios poinformowali o zakończeniu prac nad Immortals of Aveum. Produkcja uzyskała oficjalnie „złoty status”, co oznacza, że jest na ostatniej prostej do premiery 22 sierpnia.

Tytuł zdążył już zaliczyć jedno opóźnienie, gdyż wedle oryginalnych założeń miał zadebiutować w zeszłym miesiącu - konkretnie 20 lipca. Twórcy ogłosili jednak, że wykorzystają dodatkowy czas na doszlifowanie gry pod kątem optymalizacji na wszystkich platformach.

Proces dopieszczania najwyraźniej dobiegł końca, o czym deweloperzy poinformowali osobiście w niemal dwuminutowym materiale. „Immortals of Aveum oficjalnie pokryło się złotem! Pierwsza gra Ascendant Studios jest gotowa, a premiera zbliża się wielkimi krokami. Dołącz do naszego zespołu w świętowaniu tego kamienia milowego! - czytamy w opisie nagrania”.

Immortals of Aveum to całkiem ambitny FPS z dobrze zapowiadającym się systemem magii. Fundamentem rozgrywki będzie zaczarowana rękawica, oferująca wachlarz 25 zaklęć i ponad 80 talentów. Czarować będziemy mogli zarówno w walce wręcz, jak i na dystans, korzystając z trzech rodzajów magii - czerwonej, niebieskiej i zielonej. Każda ma mocne i słabe strony, a ich połączenie pozwoli użyć niszczycielskiego atak specjalnego.

Produkcja zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na komputerach dostępna jest zarówno w sklepie EA Play, jak i poprzez Steam oraz Epic Games Store. Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają dostęp do bonusowego przedmiotu Purified Arclight Sigil, zwiększającego obrażenia zadawane czarami.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze