Skip to main content

Idą zmiany w Overwatch 2? Blizzard pyta graczy o opinię na temat mikrotransakcji i sklepu

Droga ku lepszemu?

Wygląda na to, że Blizzard pragnie poznać opinie społeczności na temat sklepu i przepustki bojowej w Overwatch 2. Gracze otrzymują maile z ankietami.

„Dostałem email od Blizzarda z prośbą o wypełnienie ankiety. Skupiała się głównie na przepustce bojowej i sklepie Overwatch2” - napisał użytkownik FelineXJunkie na Reddicie. - „Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, wypełnijcie ankiety. Mam wielką nadzieję, że to pierwszy krok ku zmianom”.

Twórcy zdają się kierować pytania do konkretnych osób z różnych grup, choć trudno sprecyzować, co decyduje o zakwalifikowaniu się do ankiety. Z komentarzy pod postem FelineXJunkie wynika, że wiadomości trafiły zarówno do graczy, którzy dokonali zakupu skórek, jak i tych, którzy oparli się pokusie.

Overwatch 2 wzbudza sporo kontrowersji od swojej niedawnej premiery. Gracze krytykują zarówno wysokie ceny niektórych skinów w sklepie gry czy niezadowalające nagrody za wyzwania, choć nie brak też głosów oburzenia związanych z nie najlepszą moderacją, która prowadzi do skandalicznych sytuacji, jak prywatne gry skupione na molestowaniu kobiecych postaci.

Najwyraźniej Blizzard zdaje sobie sprawę z niezadowolenia graczy i zamierza coś z tym zrobić, choć na razie nie wiadomo czego i kiedy należy się spodziewać. W międzyczasie sprawdzajcie swoje skrzynki mailowe. Jeśli macie uwagi odnośnie do gry i otrzymacie zaproszenie do ankiety, to warto dać twórcom znać, co myślicie.

Zobacz także