Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Horizon Zero Dawn i odświeżone God of War 3 trafią do serii PlayStation Hits

Wraz dwiema innymi grami.

Sony poinformowało, że 28 czerwca do serii wydawniczej PlayStation Hits trafią kolejne produkcje. W katalogu pojawią się między innymi Horizon Zero Dawn Complete Editon (w zestawie z dodatkiem) i odświeżone God of War 3.

To jednak nie wszystko, bo do oferty zmierzają także gra akcji Nioh oraz nastawiony na asymetryczną rozgrywkę wieloosobową horror Friday the 13th: The Game. Warto zaznaczyć, że niedawno w kolekcji zadebiutowały Resident Evil 7 i Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2.

Tytuły z reedycji sprzedawane są zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej w cenie 79 zł. Na razie nie wiadomo, czy wymienione produkcje zawitają do Polski, ale jest to prawdopodobne - szczególnie, że poprzednie pojawiły się w naszym kraju.

PlayStation Hits wkrótce wzbogaci się o nowe gry

Ujawniono też, że do sprzedaży trafi specjalny zestaw PS4 związany z PlayStation Hits. Pakiet zaoferuje bazowy model konsoli w kolorze czarnym i z dyskiem 500 GB, pad oraz Horizon: Zero Dawn Complete Edition, The Last of Us Remastered i Uncharted 4: Kres złodzieja.

Obecnie wspomniana seria wydawnicza składa się z ponad 30 zróżnicowanych produkcji. Wśród przykładowych gier są Batman: Arkham Knight, Bloodborne, UFC 2, Infamous: Second Son, LittleBigPlanet 3 oraz Killzone Shadow Fall.

Źródło: PlayStation Blog

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze