Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - udostępniono nowy nieuchwytny cel

Polowanie na jednego z bliźniaków.

Wczoraj studio IO Interactive w podzielonej na odcinki skradance Hitman udostępniło kolejne zlecenie typu „nieuchwytny cel”.

Podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu wyzwań, na realizację zadania gracze mają 72 godziny. Misja zakończy się w poniedziałek o godzinie 14:00.

Nieuchwytne cele to specjalne kontrakty, czyli polowania na przygotowaną przez IO Interactive postać, z tylko jedną szansą na wykonanie zlecenia. Jeśli ofiara ucieknie, to na dobre. Jeśli go zabijemy, to nie będziemy mogli sprawdzić innej metody.

Dodatkowo obiekt zadania nie pojawia się na mapie ani przy używaniu specjalnego „zmysłu” Agenta 47. Konieczne jest odszukanie wskazówek. Ponadto w trakcie samej misji nie możemy wykonać zapisu.

Zobacz: Hitman - poradnik i opis przejścia

Najnowsze wyzwanie może się okazać znacznie trudniejsze od wcześniejszych. Tym razem celem graczy jest Dylan Narvaez, jegomość posiadający bliźniaka Gonzaleza. Obaj przebywają w słonecznej Sapienzie. Musimy uważać - jeżeli zabijemy złego brata, zadanie zakończy się niepowodzeniem.

Realizowanie wyzwań nagradzane jest specjalnymi przebraniami. Po pięciu zleceniach dostaniemy garnitur z Hitman: Rozgrzeszenie, a po dziesięciu - z Krwawej Forsy. Później dojdą to tego jeszcze te same stroje z rękawiczkami, co świadczy o kreatywności deweloperów.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze