Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Halo Infinite - misja Rekonstrukcja: Sieć

Uruchom windę grawitacyjną.

Po wyjątkowo długiej misji Sekwencja, w której zmuszani jesteśmy do eksploracji wielkiego obszaru, pora na chwilę odpoczynku w krótszym i liniowym etapie. Master Chief musi zbadać tajemnicę Głównej Iglicy, podłączając się do Sieci.


Na tej stronie:


Droga do Sieci

Nowy etap rozpocznie się oficjalnie, kiedy wejdziesz do Iglicy, przejdziesz kawałek korytarzem i użyjesz terminala (1), by aktywować przejście.

Przejdziesz kolejnym korytarzem, aż trafisz do pomieszczenia z wrogami. Pamiętaj o wykorzystywaniu pojemników (2) z wybuchowym płynem, by zadawać obrażenia tarczom przeciwników. Pojemniki te możesz chwytać swoją linką.

Cały czas podążasz tu przed siebie, przechodząc przez kolejne pomieszczenia. Dopiero w trzeciej części obszaru trafisz na drzwi (3). Zaprowadzą cię korytarzem do... kolejnego pomieszczenia z przeciwnikami.

W końcu dotrzesz do ostatniego pomieszczenia, gdzie musisz aktywować tłok (4), który wysunie się i odsłoni otwór w podłodze. Zeskocz na dół i idź przed siebie kolejnym korytarzem.


Gondola i tygle

Dotrzesz do pustego hangaru, zobaczysz latającego drona, którego nie musisz atakować. Na końcu czeka wielka gondola, którą musisz włączyć (5).

Gdy gondola zacznie się poruszać, musisz odpierać ataki małych dronów (6). Celuj w sam ich środek - najlepiej z broni laserowej lub rażącej prądem.

Gdy platforma w końcu zaparkuje, idź w stronę celu (7), dalej korytarzem i poczekaj, aż nad przepaścią aktywuje się most świetlny.

Idź dalej, a w dużej sali zacznie się scenka, po której musisz aktywować Broń w terminalu (8), po czym okaże się, że musisz zebrać trzy tygle mocy (9). W pomieszczeniu są trzy pary drzwi - każda prowadzi do kolejnego tygla. Po drodze spotkasz tylko garstkę wrogów.

Każdy tygiel musisz włożyć do panelu zasilającego (10).

Gdy przyniesiesz trzy baterie, ponownie użyjesz głównego terminalu, by aktywować windę grawitacyjną w środku sali. Kiedy po scence w nią wejdziesz, zacznie się kolejny etap w Głównej Iglicy.

Następnie: Halo Infinite - misja Rekonstrukcja: Główna Iglica

Spis treści: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Halo Infinite - misja Rekonstrukcja: Sekwencja

O autorze
Komentarze