Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Dziewczyna Sweeta: walka z gangsterami

Uratowanie Sweeta, samochodowy pościg.

Dziewczyna Sweeta to misja główna w GTA San Andreas, którą otrzymasz od brata głównego bohatera, Sweeta. W trakcie tego zadania weźmiesz udział w strzelaninie z gangiem Ballas i uratujesz wspomnianą postać i jego dziewczynę.


Na tej stronie:


Dziewczyna Sweeta - jak odblokować misję

By odblokować misję musisz ukończyć poprzednie zadanie dla tej postaci, Przelotówa. Potem wyjdź z domu głównego bohatera i wejdź w czerwone pole (1) przy domu Sweeta, by zainicjować scenę przerywnikową i rozpocząć tę misję.


Walka z gangsterami, Sweet, ucieczka

Po scenie przerywnikowej poszukaj dowolnego czterodrzwiowego samochodu (2) - będziesz go potrzebował do realizacji tej misji. Następnie udaj się od miejsca wskazanego na mapie. Postaraj się pospieszyć, gdyż Sweet w tym czasie bierze udział w strzelaninie. U boku ekranu widzisz jego pasek zdrowia (3), który nie może spaść do zera.

Gdy dotrzesz na miejsce, rozpraw się z oznaczonymi czerwonym kolorem przeciwnikami (4). Część wrogów na ulicy możesz bez problemu rozjechać, resztę wyeliminuj przy pomocy broni palnej. Jeśli nie masz żadnej, zbierzesz z rozjechanego wroga.

Po walce wsiądź na nowo do czterodrzwiowego samochodu i ustaw go w czerwonym polu (5) przy budynku. Po chwili pojawią się gangusy z Ballas, którzy rozpoczną pościg.

Udaj się po prostu do miejsca wskazanego na mini-mapie (dom Sweeta) i pozwól bratu bohatera rozprawić się z pościgiem. Zaparkuj samochód w czerwonym polu pod domem by zainicjować scenę przerywnikową, po której misja ta dobiegnie końca.

Poprzednio: GTA San Andreas - Przelotówa: Drive-By, przemalowanie auta

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze