Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

GTA San Andreas - Przelotówa: Drive-By, przemalowanie auta

Strzelanie z samochodu, warsztat Pay'n'Spray.

Przelotówa to misja główna w GTA San Andreas, którą otrzymasz od Sweeta. W jej trakcie nauczysz się strzelać zza kierownicy, a także odwiedzisz warsztat by przemalować samochód i zgubić pościg.


Na tej stronie:


Przelotówa - jak odblokować misję

By odblokować tę misję musisz wpierw ukończyć inne zadanie główne, Dziewiątki i kałachy. Następnie udaj się do domu Sweeta - jak zwykle wejdź do środka stając na czerwonym polu (1).


Walka z gangiem, przemalowanie auta

Po scenie przerywnikowej wsiądź z kumplami z gangu do samochodu i udaj się do miejsca wskazanego na mini-mapie. Zaparkuj w czerwonym polu (2), by wywołać kolejną scenę przerywnikową.

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, zwróć uwagę na czerwoną ikonkę na mini-mapie. Pokazuje ona twój kolejny cel. Udaj się tam i przejedź obok grupy gangsterów z Ballas (3). Pasażerowie w twoim aucie szybko się z nimi rozprawią. Nie stój jednak w miejscu - przejedź koło gangsterów, a następnie zrób kółko i powtórz manewr.

Po pokonaniu grupy wysiądź z auta i pozbieraj broń. Szczególnie pożyteczna jest SMG (4) - z tego typu broni możesz strzelać zza kierownicy, obracając kamerę poprzez przytrzymanie klawisza Q lub E (odpowiednio LT i RT oraz L2 i R2 w przypadku konsol Xbox i Playstation).

Udaj się teraz do kolejnych miejsc oznaczonych na mapie i rozpraw się z grupami wrogów. Uważaj na stan samochodu (5) - gdy pasek spadnie do zera, auto wybuchnie, a misja zakończy się niepowodzeniem. Pamiętaj też, że możesz po prostu rozjechać wrogów.

Po wyeliminowaniu kilku grup wrogów otrzymasz dwie gwiazdki pościgu policyjnego. Udaj się szybko do miejsca oznaczonego na mini-mapie. Jest to warsztat samochodowy. Wjedź do środka (6), by przemalować auto. Normalnie kosztuje to 100$, w tym wypadku masz usługę za darmo.

Po przemalowaniu zgubisz pościg. Jednakże, jeszcze przez kilkadziesiąt sekund postaraj się nie popełniać przestępstw - w przeciwnym wypadku gliniarze natychmiast wznowią pościg. Po wszystkim wróć z ekipą pod dom Sweeta i zaparkuj auto w czerwonym polu by zakończyć misję.

Poprzednio: GTA San Andreas - Dziewiątki i kałachy: Nines and AK's

Spis treści: GTA San Andreas - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze