Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Graveyard Keeper - pieczęć, pozwolenie na sprzedaż mięsa

Jak zdobyć pieczęć do stemplowania mięsa na sprzedaż.

Karczmarz Horadryk zakupi od ciebie mięso (ze zwłok) tylko, jeśli posiadasz pozwolenie na sprzedaż mięsa. Dostępne są dwie metody uzyskania Pieczęci.


Na tej stronie:


Zastosowanie mięsa

Warto zauważyć, że sprzedaż bezpośrednia mięsa u Horadryka to mało dochodowy biznes. Zamiast tego pokrój je w plastry i przyrządź np. hamburgery. Jeśli zastosujesz warzywa z nasion oznaczonych srebrną bądź złotą gwiazdką otrzymasz danie wyższej jakości, za które kupujący będzie gotów zapłacić dużo więcej – regeneruje ono również Energię w większym stopniu niż podstawowe danie.

Jeśli chcesz przygotować mięso na sprzedaż w gospodzie, zanieś je na blat kuchenny. W zakładce oznaczonej „…” znajdziesz opcję pakowania kawałka mięsa w papier i przybicia stempla. Pakowane mięso sprzedasz za 64 sztuki brązu.


Metoda 1: zakup pieczątki

Aby zdobyć pieczęć w sposób legalny, musisz skorzystać ze skrzynki pocztowej przy kościele. Najpierw nabądź prawa Obywatela za 10 sztuk brązu, następnie stempel za 50 sztuk srebra.


Metoda 2: pomóż Żmijowi

Żmij to podejrzany jegomość w piwnicy, pojawiający się trzeciego dnia tygodnia (zielona ikona). Pomóż mu otworzyć bramę do nowej lokacji, badając klucz u Astrologa w Latarni morskiej (w 5 dzień tygodnia, półksiężyc) i dostarcz starcowi czaszkę. Zbadaj klucz i schemat na stole badawczym, po czym wróć do Żmija.

Teraz musisz udać się do lochów, by zdobyć 5 krwawych gwoździ oraz wiadro z krwią. Te przedmioty pozwolą Ci zdobyć sympatię Żmija i możesz poprosić go o fałszywą pieczątkę, którą odda Ci za darmo.

Od Żmija otrzymasz fałszywą pieczątkę, lecz zachowuje się ona dokładnie tak samo, jak prawdziwa. Nadal możesz zakupić oryginał przez skrzynkę, lecz to działania nie przyniesie żadnych korzyści.

Następnie: Graveyard Keeper - kremacja i palenie ciał

Spis treści: Graveyard Keeper - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Graveyard Keeper - olej: jak zdobyć i wytworzyć

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze