Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Grafika z Assassin’s Creed Red pokazuje rzekomo główną bohaterkę

Pani ninja.

W profilu jednego ze scenarzystów Assassin’s Creed Red w serwisie społecznościowym pojawiła się interesująca grafika, prezentująca najwyraźniej główną bohaterkę nadchodzącej produkcji.

Jak informuje serwis VGC, poniższy obraz na swojej stronie w LinkedIn zamieścił Pierre Boudreau. Jest czerwone tło - zgodne z tytułem - a do tego postać z mieczem i charakterystycznym, asasyńskim kapturem. Z boku widać logo tej organizacji oraz japoński zamek.

Jeśli ilustracja jest prawdziwa, jest to pierwszy rzut oka na Assassin’s Creed Red od czasu zapowiedzi produkcji studia Ubisoft Quebec we wrześniu ubiegłego roku. Warto dodać, że nie jest to jeszcze oficjalny tytuł, który ostatecznie będzie zapewne brzmiał nieco inaczej.

Po krótszym Mirage, nowa produkcja będzie już ponownie wielkim, otwartym światem feudalnej Japonii, rozpoczynając „trzeci okres” dla serii, która sprzedała się na całym świecie w nakładzie ponad 200 milionów egzemplarzy. To oznacza między innymi premierę razem z centralnym hubem Infinity, który połączy wszystko, co związane z cyklem.

O samym Red wiemy obecnie niewiele. W sferze plotek mówi się, że gra może ukazać się w przyszłym roku, ale zaoferuje nie jedną, lecz dwie postacie. Powyższy obrazek wydaje się nieco przeczyć tym informacjom, ponieważ ninja miał być rzekomo „imigrantem z Afryki” i mężczyzną, a kobietą miał być samuraj.

W marcu wspominano także nieoficjalnie, że gra podobno w znacznie większym stopniu postawi na skradanie, a wśród inspiracji odpowiedzialnego za prace studia z Quebecu wymieniono Splinter Cell oraz Hitmana. Wróci ukrywanie ciał, chowanie się w trawie, gaszenie świateł i tak dalej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Assassin's Creed: Project Red

Video Game

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze