Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze mają problem z płonącymi sedesami w The Sims 4

Niecodzienny błąd.

Przed dzisiejszą premierą kolejnego dodatku do The Sims 4, podstawowa gra otrzymała darmową aktualizację. Wraz z bezpłatnymi nowościami w produkcji pojawił się jednak nietypowy błąd związany z toaletami.

Gracze donoszą, że w trakcie załatwiania przez Simów potrzeb fizjologicznych w sedesie pojawia się ogień. To jednak zapewne tylko usterka wizualna, ponieważ płomień nie wyrządza żadnych szkód.

His pee is on fire 🔥 from r/Sims4

Aktualizacja wprowadziła też inny, poważniejszy błąd, uniemożliwiający graczom wczytanie zapisanego wcześniej stanu rozgrywki - gra wyłączała się podczas ładowania. Na PC problem już wyeliminowano, na konsolach powinien zostać naprawiony wkrótce.

Cover image for YouTube videoThe Sims™ 4 Życie eko: oficjalny zwiastun

Aktualizacja poprzedziła debiut dodatku Życie Eko. Rozszerzenie wprowadza elementy związane między innymi z korzystaniem z alternatywnych źródeł energii, uprawą własnego jedzenia i przerabianiem zużytych materiałów na nowe meble.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Sims 4

PS4, Xbox One, PC, Mac

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze