Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze dorwali Resident Evil 4 Remake przed premierą. Pełna wersja jest „na wolności”

Leaker ostrzega przed spoilerami.

Wygląda na to, że pełna wersja Resident Evil 4 Remake znalazła się w rękach graczy na długo przed planowaną premierą, która wypada dopiero 24 marca.

Mowa o kompletnej edycji, którą można przejść od początku do końca. Oficjalnie gracze na wszystkich platformach docelowych mają teraz dostęp tylko do wersji demo, więc sytuacja jest niecodzienna. Przed spoilerami ostrzega znany branżowy leaker, Dusk Golem.

Uwaga, Resident Evil 4 Remake jest w 100 % na wolności, ludzie pokazali mi kilka klipów z gry w różnych miejscach. Nie będę się nimi dzielił, ale jeśli chcecie uniknąć spoilerów, to teraz jest czas na ostrożność” - napisał Golem na Twitterze.

Choć jestem pewien, że Capcom zacznie usuwać materiały, sugeruję ostrożność przy przeglądaniu mediów społecznościowych i stron do publikowania wideo” - dodaje, zwracając szczególną uwagę na systemy automatycznych rekomendacji na Twitterze, TikToku i Instagramie.

Omijając spoilery, warto zagrać we wspomniane demo (a dokładniej Chainsaw Demo), które jest dostępne na PC, PS5, PS4 i Xbox Series X/S. Jeżeli wersja testowa jest dla was zbyt łatwa, to możecie odblokować ukryty bardzo trudny poziom.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze