Skip to main content

Gracze automatyzują zbieranie kredytów w Gran Turismo 7

Odpowiedź na aktualizację.

Gracze odpowiadają automatycznymi skryptami na kontrowersyjną aktualizację Gran Turismo 7, utrudniającą wykorzystywanie tych samych wyścigów do szybkiego zbierania wirtualnej waluty.

Jak opisuje niejaki „Septomor” na forum PSNProfiles, potrzebny jest PC, opcja Remote Play z PS4 oraz program AutoHotKey, a także zestaw skryptów - dostępnych do pobrania za darmo.

Gracz odpowiednio zmodyfikował samochód Dodge SRT Tomahawk VGT i dostosował opcje sterowania. Następnie wystarczy już tylko wybrać imprezę Pan American Championship i uruchomić skrypty.

Zobacz na YouTube

Samochód będzie jeździł samodzielnie, automatycznie powtarzając wyścig. Jak wyjaśnia „Septomor”, początkowo zarabiał w ten sposób 500 tysięcy kredytów na godzinę, by po pewnych usprawnieniach dotrzeć do 625 k/g.

Przypomnijmy: w ubiegłym tygodniu twórcy „osłabili” między innymi imprezy, które wirtualni kierowcy wykorzystywali do szybszego zdobywania wirtualnej waluty.

„Chcę uczynić z GT7 grę, którą można się cieszyć na różne sposoby i - jeśli możliwe - uniknąć sytuacji, w której gracze muszą w kółko powtarzać niektóre imprezy” - zapewniał wtedy twórca serii, Kazunori Yamauchi.

Zobacz także