Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gra akcji Gravity Rush 2 - premiera 30 listopada na PS4

Będzie też specjalne anime.

Sony poinformowało, że gra akcji Gravity Rush 2 zadebiutuje 30 listopada, wyłącznie na PlayStation 4.

Osoby decydujące się na zamówienie przedpremierowe otrzymają - w wybranych sklepach - dodatkowy strój dla głównej bohaterki oraz ścieżkę dźwiękową do pobrania.

Twórcy zapowiedzieli także, że jeszcze przed debiutem opublikują anime „Gravity Rush: The Animation ~ Overture ~”, opowiadające o wydarzeniach, które rozegrały się pomiędzy dwiema odsłonami serii.

Gravity Rush 2 - jak sama nazwa wskazuje - bazuje na zabawach z grawitacją. Tym razem mechanikę tę rozszerzono, umożliwiając na przykład wybranie trzech styli, modyfikujących wagę bohaterki.

Poza „zwykłą” grawitacją jest lżejsza wersja do szybkich ciosów i ataków, a także cięższy wariant, dzięki któremu Kat może na przykład spaść na ziemię i wyrządzić spore zniszczenia.

Każdy styl ma swoje własne combosy. Jest także system Tag Battle, umożliwiający wezwanie do pomocy postaci kontrolowanej przez sztuczną inteligencję.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze