Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Google Pixel 4 jak OnePlus 7 Pro - zaoferuje wyświetlacz 90Hz

Jak poradzi sobie z nim bateria?

Tegoroczny Pixel 4 od Google ma zaoferować wyświetlacz cechujący się częstotliwością odświeżania na poziomie 90Hz - jak inny flagowiec z 2019 roku, czyli OnePlus 7 Pro czy gamingowy Razer Phone 2.

Standardowo w smartfonach stosowane są wyświetlacze 60Hz. Większa wartość gwarantuje lepszą płynność animacji i obrazu, zarówno w filmach, ale też podczas zwykłej pracy na telefonie, na przykład przy przełączaniu się między różnymi aplikacjami.

Google pokazało już obrazkowy teaser czwartego Pixela

Tryb 90Hz jest bardziej wymagający dla akumulatora, a Pixel 4 ma podobno zaoferować baterię 3700 mAh w większym modelu (XL) i zaledwie 2800 mAh w mniejszej wersji.

Pixel 4 XL będzie wyposażony w ekran o przekątnek 6,3 cala, a mniejszy model to 5,7 cala. W obydwu przypadkach to wyświetacze OLED - Quad HD Plus i Full HD Plus.

Z przodu nie uświadczymy modnego ostatnio stylu bezramkowego - nad ekranem ma bowiem znaleźć się innowacyjny sensor Soli. Może on pozwolić na zaawansowane i intuicyjne wykorzystywanie komend gestami.

Do tego obiektywy 16 Mpx w modelu XL i 12 Mpx w wersji standardowej. Szczegóły na temat aparatów nie są znane, ale pod tym względem Pixel 3 do dziś pozostaje jednym z najlepszych smartfonów na rynku, więc można spodziewać się rezultatów wysokiej jakości.

Pixel 4 zostanie zapewne zaprezentowany w październiku.

Źródło: 9to5google

Następnie: FIFA 19 pokonała GTA 5 w Polsce

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
iOS
O autorze
Komentarze