Skip to main content

God of War Ragnarok - znajdźki i sekrety: kompletny przewodnik

Wszystkie skrzynie, kruki, skarby, szczeliny i wiele więcej.

W grze God of War Ragnarok aż roi się od przedmiotów do znalezienia. By wyczyścić wszystkie obszary, trzeba nie tylko odszukać skrzynie czy skarby, ale często wykonać również zadania poboczne czy fabularne.

W niniejszym przewodniku przygotowaliśmy kompletny spis wszystkich sekretów w grze. Najpierw zapoznasz się z typami znajdziek, a dalej znajduje się spis poszczególnych obszarów w ramach danego świata, gdzie załączyliśmy masę ilustracji, wskazówek i map.

  • WSKAZÓWKA: Aby wiedzieć na jakim obszarze w danym momencie jesteś, po prostu włącz mapę i nie ruszaj wskaźnikiem - po lewej stronie ekranu odczytasz nazwę świata (1) oraz obszar (2), w którym się znajdujesz.

Na tej stronie:


Lista sekretów i typy znajdziek

Poniżej przedstawiamy wszystkie typy sekretów, wraz z linkiem do stron, gdzie możesz przeczytać więcej o danej znalezisku.


Sekrety w Svartalfheim

Svartalfheim to świat krasnoludów, do którego trafisz zaraz po rozbudowanym prologu gry. ZNajdziesz tu kilka obszarów, a w nich sporo znajdziek i łupu do zebrania.

Zobacz także: Svartalfheim: mapa, znajdźki, przysługi


Sekrety w Alfheim

Alfheim to spory świat, podzielony na kilka obszarów. Początkowo toczy się tu fabuła gry, ale następnie możesz wejść do opcjonalnych obszarów, w których znajdziesz wiele skarbów i misji pobocznych.

Zobacz także: Alfheim: mapa, znajdźki, przysługi


Sekrety w Vanaheim

Vanaheim to intrygujący świat o pięknej roślinności. Jest tu też sporo opcjonalnych obszarów do zwiedzenia oraz kilka, do których będziesz musiał wrócić niemalże pod koniec gry, by znaleźć wszystkie znajdźki. Jest też jeden całkowicie oddalony i inny obszar - będziesz miał do niego dostęp pod koniec gry.

Rejon Obozu Frejra

Rejon Delty Rzecznej

Rejon północny - Krater

Krater to ukryty region w Vanaheimie. Aby go odblokować, musisz wykonać przysługę Zapach przetrwania podczas drugiej wizyty w Vanaheimie (wątek główny)

Zobacz także: Vanaheim: mapa, znajdźki, przysługi


Sekrety w Helheim

Wyjątkowo nieprzystępny świat, w którym wciąż jednak skrywa się trochę sekretów. Zobacz poniżej, gdzie je znaleźć.


Sekrety w Midgard

Midgard to mroźny świat, do którego trafisz kilka razy w trakcie przygody. Jednak w pewnym momencie znajdziesz się w większym obszarze, w którym znajdują się liczne sekrety.

Zobacz także: Midgard: mapa, znajdźki, przysługi


Sekrety w Niflheim


Sekrety w Muspelheim


Pozostałe światy - informacja

W niektórych światach, które odwiedzisz napotkasz czasami legendarne skrzynie lub inne znajdźki, ale nie wliczają się one do ogólnego spisu - są opcjonalne, co ma związek z tym, że nie do wszystkich miejsc da się wrócić po zakończeniu misji fabularnych.


Spis treści: God of War Ragnarok - Poradnik, Solucja

Zobacz także