Skip to main content

God of War Ragnarok potwierdzone na PC. Sony podało datę premiery

Konto PlayStation Network wymagane.

Sony potwierdziło oficjalnie, że God of War Ragnarok z 2022 roku ukaże się także na PC. Premiera 19 września obecnego roku, a za konwersję odpowiada studio Jetpack Interactive.

Ta firma odpowiadała już za port poprzedniej odsłony, więc z pewnością doskonale wie, co robi. Obecnie startują zamówienia przedpremierowe, nagradzane przedmiotami kosmetycznymi dla Kratosa i Atreusa.

Zobacz na YouTube

God of War Ragnarok na PC bez dodatkowych opłat zawierać będzie od razu także DLC - Valhalla. Do tego szereg opcji dobrze znanych dla miłośników komputerów osobistych, jak wsparcie ultra-szerokokątnych monitorów, odblokowana liczba klatek na sekundę oraz przeróżne formy skalowania obrazu: DLSS, FSR czy XeSS.

Potwierdzenie God of War Ragnarok na PC nie jest z pewnością większą niespodzianką. Poprzednia odsłona serii trafiła na komputery osobiste już w 2022 roku. Okres oczekiwania po debiucie na PS4 wynosił wtedy cztery lata, więc teraz będzie nieco krócej.

Wyprzedzając zapewne ewentualną krytykę w stylu Helldivers 2, artykuł na oficjalnym blogu PlayStation już teraz ostrzega, że konto PlayStation Network będzie wymagane.

Zobacz także