Skip to main content

God of War: Ragnarok z większą liczbą zadań pobocznych. Znamy długość gry

Nie tylko wątek główny.

God of War: Ragnarok zaoferuje podobno nawet kilkadziesiąt godzin zabawy. Dużą część rozgrywki spędzimy jednak na wykonywaniu zadań pobocznych.

Według informacji zdobytych przez Toma Hendersona, ukończenie wątku głównego oraz pobocznego zajmie około 40 godzin. Sama fabuła potrwa ponad 20 godzin, z czego 3 godziny to rzekomo same przerywniki filmowe.

Oznacza to, że kontynuacja przygód Kratosa zaoferuje historię o długości podobnej do poprzedniej części, lecz z większą liczbą aktywności pobocznych. Jak bowiem wskazuje strona How Long To Beat, do pełnego ukończenia God of War z 2018 roku potrzebowaliśmy „tylko” 32 godziny.

Choć informacje pozostają niepotwierdzonymi pogłoskami, pokrywają się z zeszłorocznymi doniesieniami Davida Jaffe’a, producenta starszych odsłon cyklu.

- Słyszę od obeznanych ludzi, że gra potrwa 40 godzin. Celem twórców jest 40 godzin rozgrywki. Nie wiem, czy jest to ukończenie gry w 100 procentach dla platynowego trofeum, czy średni czas gry. Czy to pewne? Nie. Rzeczy są wycinane, rzeczy są dodawane. Ale mogę powiedzieć, że szykują 40 godzin rozgrywki - mówił Jaffe.

Zobacz także