Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War HD za darmo dla wszystkich użytkowników PS Plus

Z okazji nadchodzącej premiery Wstąpienia.

Z okazji nadchodzącej premiery God of War: Wstąpienie na PlayStation 3, Sony udostępniło wszystkim subskrybentom abonamentu PlayStation Plus za darmo God of War HD. Oferta jest ograniczona w czasie i trwa od dziś do 13 marca.

Pierwsza część serii God of War pierwotnie ukazała się w 2005 roku na PlayStation 2. Później, w 2010 r., poddana została konwersji do rozdzielczości HD i zadebiutowała na PlayStation 3.

God of War nigdy nie został zlokalizowany - w produkcję zagramy tylko po angielsku. W grze wcielamy się w Kratosa, który walczy z Aresem, greckim bogiem wojny. Ares odpowiedzialny jest za śmierć rodziny Kratosa. Wstąpienie, które ma się ukazać 13 marca, jest prequelem do tej historii. Gatunkowo tytuły są slasherami, a akcję obserwujemy zza pleców bohatera.

Poza God of War HD, w tym miesiącu w ramach gier dla abonentów PS Plus bez dodatkowych opłat pobrać można między innymi Sleeping Dogs, F1 Race Stars i Quantum Conundrum.

W marcu będą to: Mass Effect 3, Dead or Alive 5 oraz Joe Danger 2, a także chociażby Metal Gear Solid HD Collection w wersji na przenośne PS Vita.

God of War HD - gameplay

Tagi

Komentarze