Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Szepty pośród lasu

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Izahura.

To ciekawe zadanie poboczne w Ghost of Tsushima rozgrywa się w Lesie Yagata (1) w regionie Kashine.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Porozmawiaj z wieśniakiem (2), którego spotkasz na skraju lasu. Kiedy zakończy się rozmowa, zapadnie noc.

Wejdź w głąb lasu i podążaj wzdłuż drzew, przy których przywieszone są lampiony (3). Dotrzesz do chaty, w której przeczytaj notatki i zwoje. Następnie wyjdź z chaty i skręć w lewo. Podążaj drogą wyznaczoną przez lampiony.

Za ostatnim lampionem odnajdziesz zwłoki i posłanie (4), które zbadaj. Licz się z tym, że po chwili zaatakuje cię dzika zwierzyna.

Idź dalej. W oddali zobaczysz przewrócony lampion (5) oraz przejście między skałami (6), przez które się przeciśnij. Skręć w lewo i podążaj ścieżką, aż dotrzesz do obozu (7). Zbadaj kolejne zwłoki oraz ślady, które odnajdziesz po lewej stronie ogniska.

Podążaj za tropem, a dotrzesz do wozu oraz drogi, przy której wiszą ciała na gałęziach (8). Idź dalej tą ścieżką, a dotrzesz do obozowiska bandytów, których pokonaj. Ostatni przeciwnik będzie błagał o litość - nie musisz go zabijać.

Przeszukaj obóz, a odnajdziesz cenne zasoby i materiały, a następnie wróć do zleceniodawcy zadania (wiatr wskaże ci drogę). Po zakończeniu rozmowy, misja dobiegnie końca.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Niedokończone porachunki

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Za Cuszimę

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze