FIFA 19 Artykuły

Część graczy - zazwyczaj tych, którzy nie grają w Fifę - twierdzi, że piłkarska seria wcale nie zmienia się na przestrzeni lat, a miłośnicy cyklu co rok płacą pełną cenę wyłącznie za nowy wygląd zawodników i zaktualizowane składy.

Dzisiaj - 28 września - debiutuje nowa odsłona jednej z największych piłkarskich serii, FIFA 19. Przygotowaliśmy listę ofert w wybranych sklepach, wraz z cenami. Zainteresowani wybiorą spośród kilku edycji gry.

PromocjeFIFA 19 - zobacz zestawy gra + konsola

PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One X.

FIFA 19 debiutuje już 28 września. Premiera najnowszej odsłony piłkarskiej serii to dobry moment, by kupić konsolę w zestawie z grą i zaoszczędzić na pakiecie. Przygotowaliśmy spis ofert w wybranych sklepach.

Nowa odsłona jednej z największych piłkarskich serii - FIFA 19 - debiutuje 28 września. Można już składać zamówienia przedpremierowe na wszystkie docelowe platformy - konsole obecnej, jak i poprzedniej generacji oraz PC. Przygotowaliśmy listę ofert w wybranych sklepach.

ArtykułFIFA 19 vs PES 2019

Porównujemy najnowsze odsłony największych piłkarskich serii.

FIFA i Pro Evolution Soccer to najbardziej liczące się serie gier piłkarskich na świecie. Jak co roku, miłośnicy obu cyklów próbują rozstrzygnąć, która produkcja jest lepsza.

Przy okazji każdej nowej odsłony popularnej, piłkarskiej symulacji, zadajemy sobie pytanie - czy można wynaleźć koło na nowo? FIFA 19 kontynuuje obrany kierunek i choć na pierwszy rzut oka rozgrywka wygląda niemal tak samo, jak w poprzedniej części, to EA Sports przygotowało tym razem kilka niespodzianek, które naprawdę zmieniają odczucia z gry.

ArtykułW FIFA 19 chodzi o podejmowanie ryzyka

Rozmowa z Samem Riverą z EA Sports.

Jakiś czas temu wybraliśmy się do Niemiec, gdzie mieliśmy okazję zagrać w FIFA 19. Nasze wrażenia z samej gry opisaliśmy wcześniej, w odrębnym artykule - Graliśmy w FIFA 19 - pierwsze wrażenia. Przebywając na stadionie Bayernu Monachium - bo właśnie tam odbyła się prezentacja gry - mieliśmy też szansę na rozmowę z Samem Riverą, jednym z głównych producentów gry FIFA 19.