Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Games with Gold: sierpień 2018 - pełna oferta

Forza Horizon 2, For Honor i inne.

Microsoft ujawnił pełną ofertę Games with Gold na sierpień 2018. Wśród tytułów, które bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci Xbox Live Gold na konsolach Xbox, są Forza Horizon 2 i For Honor.

Do pierwszej z wymienionych produkcji posiadacze Xbox One będą mieli dostęp przez cały następny miesiąc. Gra jest drugą odsłoną serii wyścigowej osadzonej w świecie o otwartej strukturze. Twórcy ze studia Playground Games przygotowali ponad 200 różnych aut.

Z kolei pomiędzy 16 sierpnia a 15 sierpnia właściciele konsoli otrzymają nastawione na zmagania sieciowe For Honor. Podczas zabawy gracze biorą udział w walkach bronią białą, wcielając się w przedstawiciela wybranej frakcji - rycerzy, wikingów lub samurajów.

Od 1 do 15 sierpnia na X360 trafi zaś Dead Space 3, czyli zwieńczenie trylogii horrorów opowiadających o losach Isaaca Clarke'a. Wspólnie z sierżantem Johnem Carverem bohater musi odkryć sekrety mroźnej planety Tau Volantis.

Natomiast od 16 do 31 sierpnia grę o walce z nekromorfami zastąpi Epic Mickey 2: The Power of Two - kontynuacja platformówki ze słynną myszką. Podopiecznemu pomaga królik Oswald, nad którym kontrolę w dowolnym momencie może przejąć drugi gracz w trybie kooperacji.

Tradycyjnie, dzięki opcji wstecznej kompatybilności, wspomniane produkcje z Xboksa 360 uruchomimy również na Xbox One.

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. By pobrać grę, wystarczy odszukać ją w sklepie Xbox Games z poziomu konsoli (należy być zalogowanym na konto z wykupioną subskrypcją Gold), a następnie potwierdzić „zakup” i ściągnąć tytuł.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze