Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z Dying Light 2 prezentuje parkur i Miasto

Jest nawet linka z hakiem.

Deweloperzy z Techlandu pojawili się na konferencji Microsoftu na Gamescomie, by zaprezentować nowy materiał wideo z Dying Light 2 Stay Human. Pokazano pierwsze konkretne spojrzenie na rozgrywkę.

Otrzymujemy rzut oka na podstawowe systemy przemieszczania się po Mieście - jak nazywa się główna lokacja. Oglądamy między innymi parkur, tym razem także z użyciem linki z hakiem, ułatwiającej nawigację wśród wieżowców.

Do tego prezentacja przeróżnych lokacji. Twórcy zapewniają, że dla nowej gry przygotowali znacznie wyższe budynki, co przełoży się na nowe wyzwania dla graczy. Jeśli o porównaniach z poprzednią odsłoną mowa, zmiany obejmą także walkę - częściej rywalizować będziemy z ludźmi.

Dying Light 2 zadebiutuje 7 grudnia 2021 roku. Gra zmierza na PC, PS5 i Xbox Series X/S, a także na poprzednią generację konsol. Akcja toczy się 20 lat po wybuchu epidemii, co oznacza spore modyfikacje wśród ocalałych, którzy mieli więcej czasu na dostosowanie się do postapokaliptycznej rzeczywistości.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze