Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Galaxy Flex - składany smartfon Samsunga na renderach i wideo

Oficjalna prezentacja 20 lutego.

W serwisie YouTube tydzień temu pojawił się przedwcześnie zwiastun składanego smartfona od firmy Samsung. Po kilkudniowej analizie materiału, graficy technologicznego serwisu LetsGoDigital przygotowali rendery z potencjalnym wyglądem urządzeń.

Samsung Galaxy Flex - lub po prostu Galaxy F - oficjalnie zostanie zaprezentowany 20 lutego na imprezie Galaxy Unpacked, organizowanej przez koreańskiego producenta.

Na razie pewnym jest tylko to, że składany smartfon Samsunga pojawi się prawdopodobnie w dwóch wersjach - klasycznej oraz dla graczy, która posiadać będzie dodatkowe przyciski wspierające wirtualną rozrywkę.

Czy render Samsunga Galaxy Flex okaże się bliski ostatecznemu projektowi urządzenia? (fot. LetsGoDigital

Warto zaznaczyć, że powyższe rendery nie prezentują finalnego urządzenia, a jedynie wizję serwisu LetsGoDigital opartą na szczegółowej analizie wideo dostępnego poniżej.

Nie jest znana dokładna data premiery Samsunga Galaxy Flex, lecz prawdopodobnie poznamy ją już za kilka dni na wydarzeniu Galaxy Unpacked. Również wtedy zostanie oficjalnie zaprezentowany model Galaxy S10 oraz inne nowości koreańskiej firmy.

Zobacz więcej: Samsung Galaxy S10 - premiera, cena i najważniejsze informacje

Tagi
O autorze
Komentarze