Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fractured Space - zapowiedziano taktyczny symulator statku kosmicznego

Jeszcze w tym roku w Early Access.

Brytyjskie studio Edge Case Games zapowiedziało swój debiutancki projekt - Fractured Space. Twórcy obiecują taktyczną walkę w kosmosie za sterami gigantycznych okrętów.

Jeszcze w tym roku produkcja zadebiutuje w programie Early Access na Steamie, ale pełne wydanie rozprowadzane będzie za darmo, na początku 2015 r. Platforma docelowa to PC.

Edge Case Games zostało założone przez deweloperów odpowiedzialnych w przeszłości za sfinansowane na Kickstarterze Strike Suit Zero.

„Przede wszystkim chcieliśmy zadbać o odpowiednie poczucie skali - uczestniczenie w ogromnych bitwach w przestrzeni kosmicznej we własnym okręcie, niszcząc jednostki przeciwnika i współpracując z zespołem na drodze do celu” - wyjaśnia James Brooksby, szef firmy.

Twórcy obiecują „otwarty” proces deweloperski, z szerokim udziałem społeczności. Deweloperzy zamierzają dzielić się pomysłami oraz prototypami i słuchać opinii fanów. Obecnie musimy zadowlić się kilkoma grafikami koncepcyjnymi.

Tagi

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze