Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fortnite - wyzwanie: Przeskocz przez płonące obręcze wózkiem sklepowym lub TWG

Gdzie są płonące okręgi.

Jedno z wyzwań 4 tygodnia w 5 sezonie Fortnite Battle Royale brzmi: Przeskocz przez płonące obręcze wózkiem sklepowym lub TWG. Brzmi ekscytująco, prawda?

To karkołomne zadanie wcale nie jest przesadnie trudne. Wystarczy odpowiednio się ustawić. Jest tu też element losowy, czyli znalezienie pojazdu. Nie zawsze pojawiają się one w tych samych punktach.

Poniżej, jak zawsze, wymieniamy wszystkie punkty, w których znajdziecie cele - czyli płonące obręcze. Przypominamy też, że nie trzeba wykonać wszystkich 5 skoków w jednym meczu.

Przeskakiwanie przez płonące obręcze

Płonąca obręcz to coś, co trudno przeoczyć. Obręczom towarzyszą też drewniane rampy, co jeszcze bardziej ułatwia dostrzeżenie obiektów z daleka.

Na początku trzeba znaleźć wózek sklepowy lub TWG - to drugie to wózek golfowy, wprowadzony do gry niedawno. Znajdziemy je w różnych losowych miejscach mapy. Wózki golfowe często pojawiają się w pustynnym obszarze na wschodzie.

Zauważyliśmy też jednak, że pojazdy pojawiają się często w okolicy poręczy - zapewne to celowy zabieg mający pomóc w wykonaniu wyzwania.

Żeby zaliczyć wyzwanie, należy rozpędzić się na pojeździe i wjechać na rampę. W przypadku wózka sklepowego najlepiej zjechać z górki, by nabrać prędkości. Wyskoczymy automatycznie, a po przeleceniu przez obręcz dany skok zostanie zaliczony.

Gdzie są płonące obręcze w Fortnite?

Jak zawsze w przypadku różnych wyzwań, obiektów do znalezienia jest więcej niż wymagana liczba dla danego wyzwania. W tym przypadku mamy przeskoczyć przez 5 obręczy. Do tej pory znaleźliśmy 6 lokalizacji, które oznaczono na mapie poniżej:

Flaming hoop locations map

Jak zawsze, radzimy, by wybierać te okręgi, które są oddalone od linii lotu autobusu na początku rundy. W przeciwnym razie w ich kierunku może polecieć wielu graczy i ryzykujemy, że zginiemy w walce o wózki.Wyzwanie to jest dostępne dla każdego - nie jest zarezerwowane wyłącznie dla posiadaczy Karnetu Bojowego. Za jego wykonanie otrzymujemy 5 gwiazdek bojowych, które pomogą zwiększyć poziom stopni karnetu.

Komentarze