Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fangs of Fenris pierwszym dodatkiem do taktycznej strategii Space Hulk

Do akcji wkraczają Space Wolves.

Space Marines z zakonu Space Wolves wkroczą do akcji w pierwszym dodatku do taktycznej strategii Space Hulk - poinformował producent, studio Full Control.

Rozszerzenie ukaże się „pod koniec roku” i rozegra się w trzech misjach. Aby uczcić ogłoszenie, produkcja została także przeceniona na Steamie.

„Gdy decydowaliśmy o zakonie w pierwszym dodatku do Space Hulk, uznaliśmy, że wprowadzanie Space Wolves będzie nie tylko świetnym usprawnieniem gry, ale także ukłonem w stronę ojczyzny. Nasze studio znajduje się przecież w samym środku Skandynawii, dawnym królestwie Wikingów” - napisał w informacji prasowej Thomas Hentschel Lund, szef duńskiego Full Control.

„Niezrównani w ataku i niepokonani w defensywie, Wolf Guard będą wspaniałym dodatkiem do uniwersum Space Hulk, wprowadzając nowe elementy rozgrywki do klasycznej strategii” - dodał.

W poniedziałek zapowiedziano także darmową kampanię Messenger of Purgatory, składającą się z trzech misji.

Tytuł debiutował w sierpniu - bazuje na licencji gry planszowej o tym samym tytule, wydanej przez Games Workshop po raz pierwszy w 1989 roku. Odświeżona wersja planszówki ukazała się w 2009 roku. W taktycznej produkcji gracz wciela się w dowódcę oddziału Space Marines, walczących z niebezpieczną rasą obcych, określaną jako Genestealers.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły