Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout Shelter ukaże się na PC w przyszłym tygodniu

Wraz z aktualizacją 1.6.

Przedstawiciele Bethesdy ujawnili, że dostępne dotychczas na urządzeniach mobilnych Fallout Shelter w przyszłym tygodniu zadebiutuje na PC.

Wczoraj na Twitterze cyklu umieszczono wpis, w którym poinformowano, że gra powinna ukazać się na komputerach osobistych za pięć dni, a więc najprawdopodobniej 14 lipca.

W tym samym terminie na smartfonach i tabletach wydana zostanie aktualizacja 1.6, dodająca do produkcji kolejne lokacje oraz nowy system zadań w ramach którego wyślemy grupy postaci na specjalne misje.

Do tego więcej przeciwników i przeprojektowana walka, z większą kontrolą nad akcją. Oczywiście wprowadzona w łatce zawartość dostępna będzie również na PC.

W Fallout Shelter gracze zajmują się zarządzaniem schronem. Każdy z mieszkańców ma własne statystyki, zdobywa kolejne poziomy doświadczenia. Gracz może zmieniać wyposażenie podopiecznych, wysyłać ich do różnych zadań - także na pustkowiach.

Cover image for YouTube videoFallout Shelter - Announcement Trailer

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout Shelther

Android, iOS, PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze