Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mobilne Fallout Shelter ukaże się 13 sierpnia na Androidzie

Zbuduj własny schron.

Niespodziewany hit mobilny od Bethesdy - Fallout Shelter - ukaże się 13 sierpnia w wersji na system Android.

Pana Złota Rączka

Podobnie jak wydana już odsłona na iOS, konwersja dostępna będzie do pobrania za darmo, z opcjonalnymi transakcjami cyfrowymi.

Co więcej, wszystkie wersje Fallout Shelter doczekają się wkrótce aktualizacji, dodającej robota - Pana Złotą Rączkę - jako dodatek premium.

Lewitujący majsterkowicz pomoże zbierać surowce wewnątrz naszego bunkra i na Pustkowiu czy bronić mieszkańców przed potworami i katastrofami, w tym przed inwazjami Dethclawów i Moleratów - czytamy na stronie Bethesdy.

W Fallout Shelter użytkownicy zajmują się zarządzaniem kryptą. Każdy z mieszkańców ma własne statystyki, zdobywa kolejne poziomy. Gracz może zmieniać wyposażenie podopiecznych, wysyłać ich do różnych zadań - także na pustkowiach.

Źródłem zysków w tej „darmowej produkcji” są oczywiście transakcje cyfrowe, umożliwiające zakup specjalnych pudełek śniadaniowych, zawierających wirtualne karty. Te z kolei przydają się do rozwijania naszego schronu i utrzymania mieszkańców przy życiu.

Warto zauważyć, że pudełka śniadaniowe nie są kluczem do zwycięstwa i można zdobyć je także poprzez wykonywanie zadań, takich jak zebranie określonych zasobów wody, jedzenia czy energii.

Krótka przerwa? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze