Skip to main content

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: W wilczej skórze

Misja, w której poznajemy tajemnicę burmistrza Diamond City.

Zadanie uruchomi się tylko wtedy, jeśli uruchomiłeś generator Instytutu i sprzymierzyłeś się z inną frakcją niż Instytut. Na bazarze w Diamond City, na dole kładki prowadzącej do burmistrza, znajdziesz rannego żołnierza - Danny'ego Sullivana (obrazek poniżej). Porozmawiaj z nim.

Dowiesz się, że burmistrz współpracuje z syntkami i prawdopodobnie sam jest jednym z nich. Jeśli chcesz pomóc chłopakowi (cel opcjonalny), to podaruj mu stimpaka, żeby nie umarł. Następnie skieruj się do biura burmistrza McDonougha, znajdującego się na piętrze pobliskiego budynku.

Przed biurem burmistrza spotkasz dziennikarkę Piper, która nie może sforsować zamkniętych drzwi. Możesz je otworzyć na dwa sposoby - korzystając ze spinki i włamując się do łatwego zamka albo wciskając przycisk pod biurkiem sekretarki.

W biurze zobaczysz, jak burmistrz trzyma sekretarkę na muszce (obrazek powyżej). Podejdź do niego i rozpocznij rozmowę (charyzma umożliwi ci uwolnienie kobiety). Następnie zdecyduj czy chcesz puścić burmistrza wolno, aby ułożył sobie życia poza Diamond City czy też rozpoczniesz walkę i go zabijesz. Po podjęciu decyzji zadanie się zakończy.

Następnie: Fallout 4 - Smutki Diamond City

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Zobacz także