Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - Zadanie dodatkowe: Owacje na stojąco

Misja, w której pomagamy Reksowi uwięzionemu na szczycie wieży radiowej.

Zadanie pojawi się w twoim dzienniku po włączeniu Radia Trinity w twoim Pip-Boyu. Odpowiednią falę będziesz mógł złapać między innymi w Diamond City oraz w zrujnowanej części miasta na północny wschód od niego. Twoim celem będzie zbadanie sprawy audycji lecącej w radio, w której niejaki Rex wzywa pomocy.

Udaj się do budynku Trinity Tower i skorzystaj z windy, żeby wjechać na górę. Zacznij przebijać się przez lokacje z supermutantami (obrazek powyżej), kierując się jednocześnie na coraz wyższe piętra budynku. W końcu dotrzesz do następnej windy, z której również skorzystaj.

Dotarcie do Reksa i otworzenie celi

Ponownie zacznij przebijać się na wyższe piętra korzystając ze schodów i eliminując następnych supermutantów. Na końcu czeka cię przeprawa z dowódcą grupy - Pięścią, uzbrojonym w działko obrotowe. Koniecznie korzystaj z osłon w walce z nim i wspomagaj się na przykład granatami, żeby jak najszybciej go wyeliminować.

Następnie podejdź do zamkniętych drzwi, za którymi stoi poszukiwany Rex Goodman. Możesz je otworzyć spinką (bardzo trudny zamek) albo podejść do zielonej skrzyni z lewej (obrazek powyżej), gdzie znajdziesz odpowiedni klucz. Oprócz Reksa wypuścisz także jego towarzysza - supermutanta Silnego.

Po otworzeniu celi odeprzyj atak przeciwników, którzy w międzyczasie pojawią się na górze. Następnie wejdź do windy i zacznijcie zjeżdżać na dół, eliminując po drodze ostrzeliwujących cię supermutantów. Kiedy winda się zatrzyma wysiądź z niej, oczyść przejście i skieruj się do kolejnej, którą uruchom, po tym jak wejdą na nią kompani. Potem znów ostrzeliwuj wrogów w trakcie jazdy.

Po drugim zatrzymaniu windy zejdźcie na dół i opuście budynek. Porozmawiaj z Reksem, a w nagrodę otrzymasz między innymi jego strój, a także możliwość dołączenia Stronga jako swojego kompana.

Następnie: Fallout 4 - Diabłu, co diabelskie

Powrót do spisu treści: Fallout 4 - Poradnik, Solucja - opis przejścia i sekrety

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Fallout 4

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami.

Komentarze