Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 4 - długość gry, ile godzin trwa

Jak długo zajmuje przejście gry.

Fallout 4 należy do gier, na które możesz poświęcić masę czasu, choć główny wątek fabularny do najdłuższych nie należy. Jako że jest to gra posiadające cechy RPG, rozwój postaci, zdobywanie poziomów i ekwipunku potrafią wypełnić luki czasowe między kolejnymi misjami. W tym miejscu dowiesz się, ile czasu zajmuje ukończenie gry.

Doprowadzenie historii głównego bohatera w Fallout 4 zajmie ci najmniej 30 godzin, jeśli skupisz się tylko na niej i potrafisz poradzić sobie z licznymi wyzwaniami na swojej drodze. Ukończenie także zadań pobocznych i frakcyjnych, których jest znacznie więcej niż misji głównych, wydłuży czas gry do około 60-80 godzin.

Rekordziści potrafią poświęcić grze nawet 150 godzin, by odkryć wszystko, co ma do zaoferowania Wspólnota. Do czasochłonnych, ale i zabawnych zajęć należą - poza szczegółową eksploracją lokacji - takie rzeczy jak, crafting i modyfikacje uzbrojenia, odnajdywanie przedmiotów kolekcjonerskich, dbanie o swoją osadę i zadowolenie mieszkańców.

Warto zauważyć, że do Fallout 4 wydane zostało łącznie sześć rozszerzeń DLC. Niektóre z nich oferują niewielką zawartość dodatkową, jednak dwa z nich: Far Harbor oraz Nuka-World pozwolą ci wydłużyć czas rozgrywki o przynajmniej 10-20 godzin, każdy. Gra oferuje również sporo dodatków fabularnych zaprojektowanych przez innych graczy i grupy fanowskie. Dzięki temu pasjonaci potrafią spędzić nawet 300 godzin w grze.

Następnie: Fallout 4 - ile jest dodatków, DLC

Spis treści: Fallout 4 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Fallout 4 - najlepsze perki, atrybuty i profity na start

Read this next