Skip to main content

F1 24 - Licencje F1 World: jak zdobyć, do czego służą

Poziomy trudności wyścigów.

Uczestnicząc w wyścigach trybu F1 World w grze F1 24 zobaczymy, że udział w wyścigach jest określany poziomem licencji, jaki posiadamy. Na tej stronie wyjaśniamy, jak zdobyć licencje i do czego służą.

Najprościej rzecz ujmując, jeśli będziemy prowadzić czysto i zachowywać ducha uczciwej, sportowej rywalizacji, to zdobędziemy punkty licencji. Jeśli natomiast będziemy się rozbijać i powodować zagrożenie dla innych uczestników wyścigu, naturalnie punkty zostaną nam odebrane. Stosowne komentarze do naszych akcji podczas wyścigu wypowie główny mechanik, a także zobaczymy powiadomienie wyświetlone na górze ekranu.

Licencje stanowią nic innego, jak uproszczoną ocenę naszych umiejętności, pozwalając nam dołączyć do zawodów jak najlepiej do nas dopasowanych. Początkowo będziemy mieli dostęp do dwóch z czterech licencji. Zdobywając punkty doświadczenia i awansując na wyższe poziomy licencji będziemy mogli dołączyć do zawodów o wyższym poziomie trudności, ale oferujących też lepsze nagrody. Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów, odblokujemy kolejną licencję.

Następnie: F1 24 - jak grać ze znajomymi

Spis treści: F1 24 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: F1 24 - ocena kierowcy: jak podwyższyć, co ją obniża

Zobacz także