Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Eurogamer.pl i Starfield

Co z naszą recenzją.

Podobnie jak nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamer.net oraz wielu innych serwisów naszej sieci, nie otrzymaliśmy kodu recenzenckiego gry Starfield w ramach bardzo wczesnego dostępu przedpremierowego. Oznacza to, że nasza recenzja nie ukaże się w dniu zakończenia embargo, a więc 31 sierpnia.

Chcemy podkreślić, że żaden wydawca nie jest zobligowany do przekazywania kopii recenzenckiej i może dowolnie wybierać media, które otrzymują grę przed premierą. Starfield jest jednak tak bardzo oczekiwanym przez graczy tytułem, że - po raz pierwszy w historii - zdecydowaliśmy się otwarcie poinformować Was, naszych Czytelników, o zaistniałej sytuacji.

Starfield to gigantyczne RPG i chcemy spędzić z nim odpowiednią ilość czasu, by wystawić sprawiedliwą ocenę. Rozpoczniemy testy natychmiast po uzyskaniu dostępu do gry i wrócimy do Was z recenzją tak szybko, jak to możliwe.

Życzymy Wam (i sobie!) owocnej i pełnej przygód eksploracji kosmosu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze