Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Eurogamer Network zmienia się w Gamer Network

Wkrótce rusza edycja w USA.

W związku z dynamiczną ekspansją międzynarodową Eurogamer Network zmienia się dziś w Gamer Network.

Firma, będąca wydawcą portali internetowych o grach wideo oraz organizatorem imprez dla graczy, przygotowuje się do uruchomienia edycji amerykańskiej pod nazwą USGamer.

- Posiadamy już bazę czytelników, klientów i pracowników w USA, a w tamtym roku uruchomiliśmy pierwszy serwis poza Europą - w Brazylii. Zmiana pokazuje więc, jak ważne są dla nas międzynarodowe aspiracje i że jesteśmy gotowi, by wystartować w Stanach Zjednoczonych - wyjaśnia Rupert Loman, założyciel i dyrektor zarządzający Gamer Network.

Gamer Network to obecnie 12 edycji serwisu Eurogamer w Europie, edycja brazylijska BrasilGamer, portal branżowy GamesIndustry, Modojo, Outside Xbox, a także VG247, RockPaperShotgun, NintendoLife i PushSquare. Łącznie każdego miesiąca całą sieć odwiedza ponad 10 mln unikalnych użytkowników. Jesteśmy także organizatorem imprez dla graczy - Eurogamer Expo, GameHorizon i Rezzed.

Eurogamer.pl należy do sieci Gamer Network. Serwis został uruchomiony w listopadzie 2012 roku.

O autorze

Awatar Zbigniew Jankowski

Zbigniew Jankowski

Editor

Od ponad 20 lat związany z mediami internetowymi, a w międzyczasie także z czasopismami o grach wideo oraz prasą regionalną.

Komentarze