Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Escape from Tarkov niczym Call of Duty. Tryb Arena zaoferuje szybszą akcję

Opublikowano zwiastun „samodzielnej gry”.

Podczas gdy Call of Duty czerpie inspiracje z Escape from Tarkov, sam tytuł Battlestate Games idzie w odwrotnym kierunku. Opublikowano pierwszy zwiastun trybu Arena, stawiającego na szybszą akcję i krótsze potyczki.

Choć pomysł na Arenę jest znany od lat, to dotychczasowe plany zakładały wydanie opcji jako DLC. Teraz twórcy zapowiadają jednak, że całość rozrosła się do rozmiarów „samodzielnej gry”, choć szczegóły są obecnie skąpe.

Dwie drużyny trafią na mniejszą mapę, gdzie celem będzie oczywiście wyeliminowanie przeciwnika. Wszystko to w konwencji współczesnych bitew gladiatorów, z narratorem komentującym poczynania.

Arena zaoferuje możliwość rywalizacji z graczami, jak i ze sztuczną inteligencją. Pokierujemy naszą postacią z „właściwego” Escape from Tarkov, lecz postępy w odblokowywaniu kolejnych broni i sprzętu będą najwyraźniej osobne.

Nowy tryb sprzedawany będzie osobno, ale posiadacze najdroższej wersji gry - Edge of Darkness - dostaną grę bez dodatkowych opłat, zgodnie z zapewnieniami sprzed lat. Testy powinny rozpocząć się jesienią obecnego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Escape from Tarkov

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze