Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Emotka Ministerstwa Głupich Kroków usunięta z Destiny 2

Gra już bez Monty Pythona.

Bungie usunęło animację inspirowaną Monty Pythonem ze sprzedaży we wbudowanym sklepie Destiny 2.

Emotka pod nazwą Biurokratyczny Chód była repliką słynnego stylu poruszania się Johna Cleese'a w skeczu o Ministerstwie Głupich Kroków.

Biurokratyczny Chód

Dlaczego animację usunięto? Bungie nie podało szczegółów, lecz jest raczej mało prawdopodobne, że przyczyną były prawa autorskie. Jak się bowiem okazało, Biurokratyczny Chód nadawał się świetnie do... przechodzenia przez ściany w grze.

Gracze wykorzystywali nietypową animację do dostawania się w miejsce, w które nie powinni trafić, jak na przykład za ladę w sklepie Eververse czy też do nieukończonego poziomu w raidzie Lewiatan.

A nawet prosto do samego bossa tego Najazdu:

Biurokratyczny Chód pojawił się w Destiny 2 w ubiegłym miesiącu, dostępny w Jasnym Engramie, czyli w odpowiedniku skrzyń z losową zawartością z innych gier.

Zobacz: Destiny 2 - Poradnik, Solucja

Kilka dni temu popularność animacji znacznie jednak wzrosła, ponieważ umożliwiono jej zakup oddzielnie, w sklepiku Eververse.

Do teraz, ponieważ wczoraj ofertę zmodyfikowano, a Biurokratyczny Chód to teraz pusty kwadrat.

Pozostaje mieć nadzieję, że Bungie podejmie odpowiednie kroki, by problem się nie powtórzył.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze