Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Emilia Clarke nie powróci w nowym spin-offie Gry o Tron

Zapewnia aktorka.

Niedawno dowiedzieliśmy się, że trwają prace nad nowym serialem w świecie „Gry o Tron”, skupiającym się na dalszych losach Jona Snowa. W produkcji nie powróci jednak postać Daenerys.

Wcielająca się w bohaterkę Emilia Clarke udzieliła niedawno wywiadu serwisowi brytyjskiej stacji BBC. W rozmowie aktorkę zapytano, czy pojawi się w przygotowywanym aktualnie projekcie. Artystka nie pozostawiła złudzeń.

- Nie, myślę, że już z tym skończyłam - odparła krótko. Tym samym ucięła spekulacje, jakoby odgrywana przez kobietę postać mogłaby pojawić się w nadchodzącym serialu o roboczym tytule „Snow”.

Uwaga - poniżej spoilery z finałowego sezonu „Gry o Tron”!

Brak zaangażowania Clarke nie jest jednak zbyt dużym zaskoczeniem. Fani „Gry o Tron” doskonale bowiem wiedzą, że postać Daenerys Targaryen zginęła z rąk Jon Snowa - swojego ukochanego - w ostatnim odcinku produkcji. Wciąż oczywiście istniała możliwość, że bohaterka zostanie w jakiś sposób ożywiona, ale wypowiedź aktorki raczej temu zaprzecza.

„Snow” jest pomysłem Kita Harringtona - odtwórcy tytułowej roli - który wybrał scenarzystów i showrunnerów. Powstanie projektu wciąż jest jednak niepewne, ponieważ serial nie otrzymał jeszcze oficjalnego światła ze strony HBO.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze