Skip to main content

Elex 2 - Przyjmij pracę od Złomusia; Opowiedz Fenrisowi o kopalni

Przyjmujemy zlecenie od Złomusia, dzięki któremu wejdziemy do Fortu.

Na tej stronie poradnika do Elex 2 dowiesz się, jak dotrzesz do Złomusia i jak wykonać dla niego zadanie. O Złomusiu zapewne dowiedziałeś się od Gardara, gdy próbowałeś wejść do Fortu.


Na tej stronie:


Jak dotrzeć do Złomusia

Złomuś (A) znajduje się w południowej części Fortu, ale jego stanowisko mieści się poza murami bazy Berserków, dlatego bez problemu tam dotrzesz. Idąc od północnej części Fortu, obejdź tę lokację od wschodniej strony - dzięki temu ominiesz przeciwników w skalnym przejściu.

Co prawda, we wschodniej części również możesz natknąć się na potwory, ale łatwiej im uciec.

Złomuś (1) stoi pod zadaszeniem. Podczas rozmowy rozpozna Jaxa z dawnych czasów. Zapytaj go, czy pomoże ci przedostać się Fortu. Wówczas zaproponuje ci pracę w kopalni. Zgódź się, a rozpocznie się zadanie Podziemia.


Zakończenie misji Przyjmij pracę od Złomusia

Kiedy wykonasz misję Podziemia, wróć do Złomusia i donieś mu o wydarzeniach, do których doszło w kopalni. Wówczas nakaże ci przekazać tę informację Fenrisowi, który przebywa w Forcie.

W ten sposób ukończysz misjęPrzyjmij pracę od Złomusia i - co najważniejsze - będziesz mógł wejść - w końcu - do Fortu. Gardar, strzegący bramy wejściowej, nie będzie miał argumentów, by cię nie przypuścić, gdy powiesz mu, że Złomuś cię przysyła i że musisz odnaleźć Fenrisa.

Nagrody: 200 PD


Opowiedz Fenrisowi o kopalni

Po tym jak wykonałeś zadanie Przyjmij pracę od Złomusia, wejdziesz do Fortu (Gardar teraz cię przepuści). Udaj się do Fenrisa (B) i powiedz mu, że w kopalni żelaza wszyscy nie żyją, a wówczas zadanie zakończy się. Otrzymasz 1000 Kryształków, które Fenris nakaże ci oddać Złomusiowi (zadanie: Gaz w kopalni).

Nagrody: 200 PD (+ 1000 Kryształków)

Następnie: Elex 2 - Podziemia

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Wstęp do Fortu

Zobacz także