Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elden Ring w rzucie izometrycznym jest nie do poznania

Wizja fana.

Youtuber Flurdeh opublikował wideo, które pokazuje, jak wyglądałby Elden Ring, gdyby gra przedstawiała akcję w rzucie izometrycznym.

Do umiejscowienia kamery nad planszą autor użył zaawansowanego trybu fotograficznego, który jest rozwijany przez niejakiego Fransa Boumę, a także techniki tilt-shift, umożliwiającej zmianę perspektywy.

W efekcie produkcja jest nie do poznania. Elden Ring w wizji Flurdesha w większym stopniu przypomina klasyczne gry RPG lub dioramy z niewielkimi figurkami - ogromne budowle wydają się mniejsze, a po mapie przemieszczają się miniaturowe modele postaci i potworów.

Nadmienić należy, że to nie pierwszy tego typu projekt internauty. W przeszłości youtuber opublikował materiały, które w innej perspektywie pokazywały takie tytuły, jak Cyberpunk 2077, Skyrim i Red Dead Redemption 2.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Elden Ring

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze