Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

EA Sports FC 24 - polscy komentatorzy: kto komentuje mecze

Polska wersja językowa.

EA Sports FC 24 (FIFA 24) oferuje nie tylko lokalizację w ramach napisów, ale również komentarza. Polska od lat łapie się na taką dogodność i nie inaczej jest w przypadku najnowszej odsłony piłkarskiej serii. Na tej stronie dowiesz się, kto komentuje mecze w polskiej wersji językowej.

W tym roku zaskoczeń nie ma, bo w roli komentatorów powracają Tomasz Smokowski i Jacek Laskowski. Tego duetu możemy słuchać w grach EA już od FIFA 22, kiedy to Smokowski po raz pierwszy zastąpił Dariusza Szpakowskiego.

Razem z ogłoszeniem nowego komentatora, po ponad 15 latach współpracy EA Sports dziękuje za współpracę Dariuszowi Szpakowskiemu. Legendarny komentator zasłynął wśród graczy oraz twórców gry jako wzór profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwej pasji do piłki nożnej” - żegnało wtedy poprzedniego komentatora EA.

Smokowski to dziennikarz i komentator sportowy dawniej związany ze stacjami Canal+ i Polsat Sport. Zdobył cztery Piłkarskie Oscary dla najlepszego komentatora telewizyjnego. Od lat jest współtwórcą Kanału Sportowego na YouTube.

Polski oddział Electronic Arts już od wielu lat współpracuje ze Smokowskim, choćby w sferze osobnych materiałów wideo na temat FIFA Ultimate Team - dziennikarz był polskim ambasadorem tego trybu.

Spis treści: EA Sports FC 24 - poradnik i najlepsze porady

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

EA Sports FC 24

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze