Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gracze Xbox sprawdzą FC 24 za darmo przez weekend

Są też trzy inne gry.

Użytkownicy konsol Xbox Series X/S i Xbox One zagrają w ten weekend za darmo w EA Sports FC 24. Microsoft przypomina również o darmowej wersji Call of Duty: Modern Warfare 3, ograniczonej tylko do trybu multiplayer.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, obie gry dostępne są za darmo i nie wymagają subkrybcji Xbox Game Pass i Game Pass Core. Promocja już wystartowała, a zakończy się w poniedziałek - 18 grudnia - o godzinie 9:00 czasu polskiego.

Jeśli jednak jesteśmy abonentami wspomnianych usług, dodatkowo dostaniemy do sprawdzenia pełne wersje Lego 2K Drive oraz Aliens: Fireteam Elite. Pierwszy tytuł to całkiem udana gra wyścigowa z akcją w otwartym świecie zbudowanym z tytułowych klocków. Natomiast drugi jest trzecioosobową strzelanką w uniwersum Obcego, skupiającą się głównie na kooperacji.

Warto wspomnieć, darmowa wersja Modern Warfare 3 oferuje mocno ograniczoną zawartość. W pakiecie otrzymamy sześć map w trybie multiplayer, cztery tryby rozgrywki, a także Modern Warfare Zombies, w którym grupa graczy mierzy się z różnego rodzaju potwornościami, korzystając z bogatego arsenału broni, gadżetów i pojazdów.

Wracając jeszcze do samego FC 24 - najnowsza odsłona piłkarskich zmagań zadebiutowała 26 września tego roku. Tytuł zebrał w większości pozytywne recenzje - średnia ocen w agregatorze Metacritic waha się w okolicach 75 punktów na 100 - wielu fanów cyklu krytykowało grę za małą liczbę innowacji w porównaniu do poprzednika.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

EA Sports FC 24

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.
Komentarze